| Τύπος | Αυτόματο εμπόδιο |
|---|---|
| Χρόνος Opeating | 1s, 3s, 6s |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 6m |
| Υλικό κινητήρα | Χυτευμένο κράμα αλουμινίου |
| φωτεινός σηματοδότης | Ναι |
| Όνομα προϊόντων | εμπόδιο βραχιόνων |
|---|---|
| Υλικό | φύλλο κρύος-κυλίνδρων 2mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 50/60HZ, AC110/220V±10% |
| Μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°to 85° |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας | IP54 |
| Χρόνος ανοίγματος/λήξης της προθεσμίας υποβολής | 1.8s-6s διευθετήσιμος |
| Θερμοκρασία εργασίας | -35℃~+80℃ |
| Τύπος βραχιόνων εμποδίων | 90° διπλώνοντας το βραχίονα, βραχίονας φρακτών, ευθύς βραχίονας |
| Θερμοκρασία εργασίας | -35℃~+80℃ |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V/110V |
| Λειτουργία ελέγχου | Τηλεχειρισμός |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Βάρος | 60kg |
| Μέγεθος | 405*335*1050MM |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30℃~+75℃ |
| Υλικό | Ντυμένος σκόνη χάλυβας |
| Κίνημα βραχιόνων εμποδίων | Δις-κατεύθυνση |
| Τρόπος ελέγχου | Τηλεχειρισμός |
| Κίνημα βραχιόνων εμποδίων | Δις-κατεύθυνση |
|---|---|
| MTBF | 10.000.000 φορές |
| Μήκος βραχιόνων εμποδίων | 34M |
| Υλικό | Ντυμένος σκόνη χάλυβας |
| Τύπος βραχιόνων εμποδίων | Στρογγυλό βραχίονα από ίνες άνθρακα |
| Ταχύτητα | 1.5s-6s διευθετήσιμος |
|---|---|
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Εφαρμογή | Χώρος στάθμευσης |
| Θερμοκρασία εργασίας | -35℃~ + 80℃ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Τύπος βραχιόνων εμποδίων | Στρογγυλό βραχίονα από ίνες άνθρακα |
|---|---|
| Μηχανή | Μηχανή χωρίς βούρτσα DC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30℃~+75℃ |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Χρόνος ανοίγματος/λήξης της προθεσμίας υποβολής | 0.6s-1s |
| Υλικό | Ντυμένος σκόνη χάλυβας |
|---|---|
| Χρόνος ανοίγματος/λήξης της προθεσμίας υποβολής | 0.6s-1s |
| Τύπος βραχιόνων εμποδίων | Στρογγυλό βραχίονα από ίνες άνθρακα |
| MTBF | 10.000.000 φορές |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30℃~+75℃ |
| Διασύνδεση επικοινωνίας | RS485, RJ45 |
|---|---|
| Χρόνος ανοίγματος/λήξης της προθεσμίας υποβολής | 0.6s-1s |
| Βάρος | 60kg |
| Υλικό | Ντυμένος σκόνη χάλυβας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30℃~+75℃ |