| Σχετική υγρασία | ≤95% |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 490mm |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος μηχανών | Συνεχές ρεύμα 24V, ΒΟΎΡΤΣΑ |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 1s |
| Βαθμός προστασίας | IP 32 |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Επικοινωνία | RS485 |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Ισχύς συχνότητα τροφοδοσίας | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10%, 60HZ |
| Μηχανή κίνησης | 12V άμεση τρέχουσα μηχανή βουρτσών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ημέρες |