| Διευρύνετε το φτερό | Ναί |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο προϊόν | Ναί |
| Τρέχοντας χρόνος | 1s |
| Καλό υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Έχετε το λογότυπο | Προαιρετικό |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| Χρόνος ανοίγματος/λήξης της προθεσμίας υποβολής | 0.5s |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος φτερών | διαφανής |
| κατεύθυνση | Δίκλινο |
| Πρόσβαση ασφάλειας | Ναί |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Ισχύς συχνότητα τροφοδοσίας | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10%, 60HZ |
| Μηχανή κίνησης | Συνεχές ρεύμα 24V, βούρτσα |
| Διάσταση μηχανισμών | 108*450mm |
| μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ισχύς συχνότητα τροφοδοσίας | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10%, 60HZ |
| Μηχανή κίνησης | 24V άμεση τρέχουσα μηχανή βουρτσών |
| Ταχύτητα ροής | 30-40 άνθρωποι ανά λεπτό |
| Πρώτη δύναμη επάνω για την πλήρη αποκατάσταση | 3S |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος πλάτους | 500MM--900MM |
| τυποποιημένο λογισμικό | Ξύλινα πακέτο |
| κύριος χρόνος | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
|---|---|
| Μήκος πλάτους | 500--900MM |
| τυποποιημένο λογισμικό | Ξύλινα πακέτο |
| κύριος χρόνος | 3-5 ημέρες μετά από την πληρωμή που παραλαμβάνεται |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| υλικό της κατοικίας | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πλάτος παρόδων | 500mm~900mm |
| Τύπος μηχανών | DC24V Βούρτσα |
| Τάση | AV220/AC110V |
| Ταχύτητα ροής | 30~40 πρόσωπα ανά λεπτό |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30 ~ 40 άτομα/λεπτό |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -25°C~55°C |
| Εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | ≤95% |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |