| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Βαθμός προστασίας | IP 32 |
|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης | 7 workiing ημέρες |
| Ανοίγοντας χρόνος | 1s |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| μήκος βραχιόνων | 500900mm |
|---|---|
| Διασύνδεση | Ξηρά επαφή |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Συνεχές ρεύμα 24 Β, βούρτσα |
| Ταχύτητα ροής | 30-40 άνθρωποι ανά λεπτό |
| μήκος βραχιόνων | 500900mm |
|---|---|
| Διασύνδεση | Ξηρά επαφή |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Συνεχές ρεύμα 24 Β, βούρτσα |
| Ταχύτητα ροής | 30-40 άνθρωποι ανά λεπτό |
| Υλικό περιβλήματος | Από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Υλικό κατοικίας | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Υλικό περιβλήματος | Από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Υλικό περιβλήματος | Από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |