| Υλικό περιβλήματος | 304 ανοξείδωτο με την ειδική επεξεργασία |
|---|---|
| Υλικό της πόρτας ταλάντευσης | Γυαλί |
| Διάσταση της κατοικίας | 1500*120*1009mm |
| Διάσταση του μηχανισμού | Φ108*450mm |
| Πλάτος της μετάβασης | 500mm |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα χάλυβα και αργιλίου | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομα/λ. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Υλικό περιβλήματος | Από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| Οδηγώντας μηχανή | συνεχής μηχανή |
| Οδηγώντας μηχανή | συνεχής μηχανή |
|---|---|
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | - 40°C~55°C |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| Περιβάλλον εργασίας | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Διάσταση της κατοικίας | 1235×280×1000 |
|---|---|
| μήκος του πόλου | 490mm |
| Καθαρό βάρος | 70kg |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |