| μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | Από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Ταχύτητα διέλευσης | Ταχύτητα διέλευσης |
| Μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Πλάτος της μετάβασης | 600~1100mm (ένα ζευγάρι) |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Υλικό του γραφείου | ανοξείδωτο 304 |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC24V |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Πλήρης υψηλή πύλη περιστροφικών πυλών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | πλήρης αυτόματος |
| Περιβάλλον εργασίας | εσωτερικός/υπαίθριος |
| Υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάσταση κατοικίας | 1000*160*680mm |
| Τάση | 110V/220V, 50/60Hz |
| Μήκος βραχιόνων (προαιρετικό) | 500900mm |
| Υλικό πυλών | PVC |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καθαρό βάρος | 140kg |
| Γρήγορη ταχύτητα | 1s |
| Ανώτατο πλάτος της μετάβασης | 900mm |
| Υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάσταση κατοικίας | 1000*160*680mm |
| Τάση | 110V/220V, 50/60Hz |
| Μήκος βραχιόνων (προαιρετικό) | 500900mm |
| Υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάσταση κατοικίας | 1000*160*680mm |
| Τάση | 220V±10%, 110V±10%, 50/60HZ |
| Μήκος βραχιόνων (προαιρετικό) | 500900mm |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος πλάτους | 500MM--900MM |
| τυποποιημένο λογισμικό | Ξύλινα πακέτο |
| κύριος χρόνος | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή που παραλαμβάνεται |
| Βαθμός προστασίας | IP32 |