| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC24V |
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
| Εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Χρώμα | Μεταλλικό ασήμι |
| Από ανοξείδωτο χάλυβα 304 | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Σχετική υγρασία | ≤90%, καμία συμπύκνωση |
| Βαθμός προστασίας | IP 32 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος πλάτους | 500MM--900MM |
| τυποποιημένο λογισμικό | Ξύλινα πακέτο |
| κύριος χρόνος | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή που παραλαμβάνεται |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Διάσταση της κατοικίας | 1235×280×1000 |
|---|---|
| μήκος του πόλου | 490mm |
| Καθαρό βάρος | 70kg |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Κινητήρια δύναμη Πολωνού | 3kg |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος πλάτους | 500--900MM |
| τυποποιημένο λογισμικό | Ξύλινα πακέτο |
| κύριος χρόνος | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή που παραλαμβάνεται |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος πλάτους | 500MM--900MM |
| τυποποιημένο λογισμικό | Ξύλινα πακέτο |
| κύριος χρόνος | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή που παραλαμβάνεται |
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Τύπος περιστροφικών πυλών | πλήρες ύψος |
|---|---|
| Ενιαίο Routeway | Ναί |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προϊόντα cOem | Ναί |
| Πρόσβαση στο Σύστημα Ελέγχου | διαθέσιμος |
| Ταχύτητα | 0.5s |
|---|---|
| Τύπος πυλών | διαφανής |
| Εγκαταστήστε το φωτοκύτταρο | Ναί |
| Προσαρμοσμένη | Προαιρετικό |
| Κλείνοντας/ανοίγοντας χρόνος | ρυθμιζόμενο |
| Υλικό περιβλήματος | 304 ανοξείδωτο με την ειδική επεξεργασία |
|---|---|
| Υλικό της πόρτας ταλάντευσης | Γυαλί |
| Διάσταση της κατοικίας | 1500*120*1009mm |
| Διάσταση του μηχανισμού | Φ108*450mm |
| Πλάτος της μετάβασης | 500~900mm |