| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομα/λ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | - 40°C~55°C |
| εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |
| Υλικό περιβλήματος | Από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Υλικό περιβλήματος | Από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Κινητήρια δύναμη | 3kg |
| Περιβάλλον εργασίας | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Οδηγώντας μηχανή | συνεχής μηχανή |
|---|---|
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Βαθμός προστασίας | IP 32 |
|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης | 7 workiing ημέρες |
| Ανοίγοντας χρόνος | 1s |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |