| Τύπος βραχιόνων | Βραχίονας φρακτών |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| Στέγαση χρώματος | κίτρινος-λευκό |
| Μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Στέγαση χρώματος | Κιτρινοπράσινος |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
| Προαιρετικά Εξαρτήματα | Εναντίον της σύγκρουσης λάστιχο |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Στέγαση χρώματος | σκοτεινό γκρι + ανοικτό γκρι |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Βραχίονας φρακτών |
| Προαιρετικά Εξαρτήματα | Υπέρυθρο φωτοκύτταρο |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | Περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | μαύρος |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εξουσιοδότηση | 2 έτος |
| Χρώμα κατοικίας | κιτρινοπράσινος |
| Τύπος βραχιόνων | βραχίονας φρακτών |
|---|---|
| Τάση | AC110V ή 220V |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εξουσιοδότηση | 2 έτος |
| Χρώμα κατοικίας | κιτρινοπράσινος |
| Τύπος βραχιόνων | βραχίονας φρακτών |
|---|---|
| τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εξουσιοδότηση | 2 έτος |
| Χρώμα κατοικίας | Κιτρινοπράσινος |
| δύναμη | βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Μοτέρ | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
| Ταχύτητα | 1.5s~4s διευθετήσιμος |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Εξουσία | 300W |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |