| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας, βραχίονας φρακτών, που διπλώνει το βραχίονα |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| Στέγαση χρώματος | κίτρινος-λευκό |
| Τύπος βραχιόνων | δίπλωμα του βραχίονα |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| Στέγαση χρώματος | μαύρος |
| Έκρηξη | Πτυσσόμενο μπούμα 180 μοιρών |
|---|---|
| Δυναμικό | AC 110V-265V |
| Έκρηξη | Max 6m (προσαρμοσμένο) |
| Εγγύηση | 2 ετών |
| Χρώμα στέγασης | Μαύρος |
| Τύπος βραχιόνων | 90 βαθμός που διπλώνει το βραχίονα |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| Στέγαση χρώματος | μαύρος |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Τύπος βραχιόνων | 90 βαθμός που διπλώνει το βραχίονα |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Στέγαση χρώματος | μαύρος |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | μαύρος |
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| Χρώμα | μαύρος |
| εφαρμογή | για τις επιχειρήσεις και τα όργανα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | Κίτρινος, κόκκινος, μαύρος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 0.5-0.9 S |
| Τύπος βραχιόνων | Ίνα άνθρακα γύρω από το βραχίονα |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Εγγύηση | 2 έτος |