| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| Στέγαση χρώματος | Κιτρινοπράσινος |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Στέγαση χρώματος | Πορτοκάλι |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Τύπος βραχιόνων | 90 βαθμός που διπλώνει το βραχίονα |
|---|---|
| Στέγαση χρώματος | Πορτοκάλι |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220±10% |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 0.5-0.9 S |
| Τύπος βραχιόνων | Ίνα άνθρακα γύρω από το βραχίονα |
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| Φτερό | Οργανικό γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Εναντίον της σύγκρουσης και ανθεκτικός στην σύγκρουση |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιότητα, υπηρεσία & τιμή εργοστασίων |
| Λειτουργία | Δις-κατεύθυνση |
| Χρήση | Σταθμός μετρό, γραφείο, βιβλιοθήκη, ξενοδοχείο |
| Τετάρτη | 110V 220V |
|---|---|
| κινητήρα | Κλιματισμός |
| Δύναμη | 120W |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Τύπος εκτοξευτή | srtaight |
| Στέγαση χρώματος | σκοτεινό γκρι + ανοικτό γκρι |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Βραχίονας φρακτών |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| Στέγαση χρώματος | κίτρινος-λευκό |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
| Προαιρετικά Εξαρτήματα | Ανιχνευτής βρόχων |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Στέγαση χρώματος | κίτρινος-λευκό |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εγγύηση | 2 έτος |