| Στέγαση χρώματος | Χρυσός, αγκίδα, μαύρος, σκοτεινός κίτρινος Onyx, Jacinth |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Βραχίονας φρακτών |
| Προαιρετικός βραχίονας | Μεγάλος οκτάγωνος βραχίονας, βραχίονας ταλάντευσης, βραχίονας φρακτών, τετραγωνικός βραχίονας, βραχί |
| Προαιρετικά Εξαρτήματα | Ανιχνευτής βρόχων, υπέρυθρο φωτοκύτταρο, διακόπτης, υποστήριξη βραχιόνων Adujstable, κύμα Τύπου, ενα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Στέγαση χρώματος | Χρυσός, αγκίδα, μαύρος, σκοτεινός κίτρινος Onyx, Jacinth |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Βραχίονας φρακτών |
| Προαιρετικός βραχίονας | Μεγάλος οκτάγωνος βραχίονας, βραχίονας ταλάντευσης, βραχίονας φρακτών, τετραγωνικός βραχίονας, βραχί |
| Προαιρετικά Εξαρτήματα | Ανιχνευτής βρόχων, υπέρυθρο φωτοκύτταρο, διακόπτης, υποστήριξη βραχιόνων Adujstable, κύμα Τύπου, ενα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Στέγαση χρώματος | Χρυσός, αγκίδα, μαύρος, σκοτεινός κίτρινος Onyx, Jacinth |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Βραχίονας φρακτών |
| Προαιρετικός βραχίονας | Μεγάλος οκτάγωνος βραχίονας, βραχίονας ταλάντευσης, βραχίονας φρακτών, τετραγωνικός βραχίονας, βραχί |
| Προαιρετικά Εξαρτήματα | Ανιχνευτής βρόχων, υπέρυθρο φωτοκύτταρο, διακόπτης, υποστήριξη βραχιόνων Adujstable, κύμα Τύπου, ενα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Στέγαση χρώματος | Χρυσός, αγκίδα, μαύρος, σκοτεινός κίτρινος Onyx, Jacinth |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Βραχίονας φρακτών |
| Προαιρετικός βραχίονας | Μεγάλος οκτάγωνος βραχίονας, βραχίονας ταλάντευσης, βραχίονας φρακτών, τετραγωνικός βραχίονας, βραχί |
| Προαιρετικά Εξαρτήματα | Ανιχνευτής βρόχων, υπέρυθρο φωτοκύτταρο, διακόπτης, υποστήριξη βραχιόνων Adujstable, κύμα Τύπου, ενα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| Μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Εναντίον της σύγκρουσης | Ναι |
| Ανώτατη δύναμη μηχανών | 300W |
| Θερμοκρασία εργασίας | -35°C~+85°C |
| Μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 3 μέτρα |
|---|---|
| Τάση | 110v/220v |
| Υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό κατοικίας | Χάλυβας |
| Τύπος βραχιόνων | Στρογγυλός βραχίονας αφρού |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό κατοικίας | Χάλυβας |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |