| Χρώμα | Πορτοκάλι/κόκκινο/κίτρινος/γκρίζος/κ.λπ. |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Τροφοδοσία | AC220/AC110 |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εξουσιοδότηση | 2 έτος |
| Χρώμα κατοικίας | κιτρινοπράσινος |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό κατοικίας | Χάλυβας |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8metes |
| Πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| Πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Διάρκεια βραχίονα | 500 ~ 900 mm |
| Υλικό κινητήρα | Χάλυβα και κράμα αλουμινίου |
| Τύπος κινητήρα | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤ 95% |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| Μήκος βραχιόνων | Max.8M |
| Εναντίον της σύγκρουσης | ναι |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| Εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Μηχανή | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| ταχύτητα | 3~5s διευθετήσιμος |
| Δύναμη | 150w |
| Τάση | AC220V AC110V |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Μηχανή | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| ταχύτητα | 3~5s διευθετήσιμος |
| Δύναμη | 150w |
| Τάση | AC220V AC110V |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |