| Μηχανή | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 3~5s διευθετήσιμος |
| Δύναμη | 150W |
| τάση | AC220V AC110V |
| εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | Κόκκινο και μπλε |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-6s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 3 μέτρα |
|---|---|
| Τάση | 110v/220v |
| Υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό κατοικίας | Χάλυβας |
| Τύπος βραχιόνων | Στρογγυλός βραχίονας αφρού |
| Τάση εισαγωγής της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC100~240V |
|---|---|
| Ανοίγοντας γωνία | 90° |
| Ταχύτητα ανοίγματος & κλεισίματος | 0.2~1 δευτερόλεπτα διευθετήσιμα |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Τάση εισόδου του ελεγκτή | DC24V |
| Τάση εισαγωγής της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC100~240V |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 50W |
| Αναγνώστης καρτών | Ταυτότητα |
| Ταχύτητα ανοίγματος & κλεισίματος | 0.2~1 δευτερόλεπτα διευθετήσιμα |
| Μέγεθος | 1200*300*980mm |
| Εναντίον της σύγκρουσης | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αναγνώστης καρτών | Ταυτότητα |
| Αντι-tailgating | - Ναι, ναι. |
| Υγρασία εργασίας | 90% (καμία συμπύκνωση) |
| Μηχανή | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| ταχύτητα | 3~5s διευθετήσιμος |
| Δύναμη | 150w |
| Τάση | AC220V AC110V |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | Κόκκινο και μπλε |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-6s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Λειτουργών χρόνος | 1.5s, 3s, 4s, 5s, 6s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό κατοικίας | 304 ανοξείδωτο |
| Χρώμα | χρυσός, μαύρος |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |