| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| υλικό μηχανών | αργίλιο alooy |
| functuion | πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| κινητήρια δύναμη | 3kg |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο 304 |
| κινητήρια δύναμη | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Όνομα | Περιστροφική πύλη τρίποδων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομα/λ. |
| εκτιμημένη δύναμη | 36W |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Εναντίον της σύγκρουσης | ναι |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Αντι-τσίμπημα | ναι |
| Μέγεθος | 1200*300*980mm |
| Ταχύτητα ανοίγματος & κλεισίματος | 0.2~1 δευτερόλεπτα διευθετήσιμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1.000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |