| Ταχύτητα διέλευσης | Ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Μήκος Πολωνού | 490mm |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| κινητήρια δύναμη | 3kg |
| υλικό μηχανών | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Υλικό χτυπημάτων | Γυαλί Oganic |
| Υπέρυθρο φωτοκύτταρο | 8 ζευγάρι |
| Πύλη ασφάλειας | Ναί |
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Κατοικία που τελειώνουν | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Ταχύτητα χτυπημάτων | ρυθμιζόμενο |
| Υλικό χτυπημάτων | Γυαλί Oganic |
| Υπέρυθρο φωτοκύτταρο | Ναί |
| Ασφάλεια Πύλη | Ναί |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 25~32 άτομα/λ. |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |