| Στενός ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
|---|---|
| Κατοικία που τελειώνουν | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ταχύτητα χτυπημάτων | ρυθμιζόμενο |
| Υλικό χτυπημάτων | Γυαλί Oganic |
| Υπέρυθρο φωτοκύτταρο | Ναί |
| Μήκος πλάτους | 600 mm |
|---|---|
| Διάσταση | 1200*270*1000 |
| Τάση μηχανών | DC12V |
| Διάβαση της ταχύτητας | 30-40 άτομα ανά λεπτό |
| Υλικό | 1$Α 304 |
| COem Prodcut | Ναί |
|---|---|
| Εφαρμογή μετρό | Ναί |
| Προϊόν Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ανταλλακτικά Changement | Ναί |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Εκτιμημένη δύναμη | 50W |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Εφαρμογή | Εδρεύουσα περιοχή |
| Συσκευασία | Ξύλινη συσκευασία |
| Συχνότητα | 50/60HZ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1.000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| Οδηγώντας μηχανή | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/ 110V±10% |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομο/λ. |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο 304 |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | Διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομο/λ. |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | Διπλή κατεύθυνση |
| Οδηγώντας μηχανή | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |