| μήκος βραχιόνων | 450mm |
|---|---|
| Πάροδος Wideth | 900mm |
| Υλικό φτερών | Ρητίνη, ή PVC |
| Μοτέρ | DV12V |
| Βαθμός Protaction | IP32 |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό κατοικίας | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Μήκος Πολωνού | 490mm |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| κινητήρια δύναμη | 3kg |
| Στενός ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
|---|---|
| Κατοικία που τελειώνουν | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ταχύτητα χτυπημάτων | ρυθμιζόμενο |
| Υλικό χτυπημάτων | Γυαλί Oganic |
| Υπέρυθρο φωτοκύτταρο | Ναί |
| Υλικό γραφείου | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ανθεκτικός |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| εκτιμημένη δύναμη | 50W |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Κινητήρια δύναμη Πολωνού | 3kg |
| εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
|---|---|
| Δύναμη Drive βραχιόνων | <2kgs> |
| Οδηγώντας μηχανή | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/110V±10% |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο 304 |