| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| Πάροδος Wideth | 900mm |
|---|---|
| Υλικό φτερών | PVC |
| Μοτέρ | DC 24V |
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Περιβάλλον εργασίας | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Τετραγωνικός βραχίονας οδηγήσεων |
| Επιδόσεις | ΑΡΙΣΤΗ |
| Διάρκεια ζωής | περισσότερα από 5 εκατομμύρια |
| Χρήση | μέρη χώρων στάθμευσης |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | Διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο 304 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομο/λ. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-30 μέρες |
| Όροι πληρωμής | Εκ του εργοστασίου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Arm Length | 450mm |
|---|---|
| Πάροδος Wideth | 900mm |
| Υλικό φτερών | Ρητίνη, ή PVC |
| Μοτέρ | DV12V |
| Βαθμός Protaction | IP32 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1.000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Διάσταση κατοικίας | 1000*160*680mm |
| Τάση | 110V/220V, 50/60Hz |
| Μήκος βραχιόνων (προαιρετικό) | 500900mm |