| Βαθμός προστασίας | IP 32 |
|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης | 7 workiing ημέρες |
| Ανοίγοντας χρόνος | 1s |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Υλικό περιβλήματος | 304 ανοξείδωτο με την ειδική επεξεργασία |
|---|---|
| Υλικό της πόρτας ταλάντευσης | Γυαλί |
| Διάσταση της κατοικίας | 1500*120*1009mm |
| Διάσταση του μηχανισμού | Φ108*450mm |
| Πλάτος της μετάβασης | 500mm |
| Υλικό περιβλήματος | Από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εξουσιοδότηση | 2 έτος |
| Χρώμα κατοικίας | κιτρινοπράσινος |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | Κόκκινο και μπλε |
| 404 Not Found | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-6s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC24V |
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
| Εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Χρώμα | Μεταλλικό ασήμι |
| Υλικό περιβλήματος | Ανοξείδωτη κατοικία |
|---|---|
| Τάση | AC110V, AC220V |
| κατεύθυνση | δις-κατεύθυνση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Υλικό περιβλήματος | Ανοξείδωτη κατοικία |
|---|---|
| Τάση | AC110V, AC220V |
| κατεύθυνση | δις-κατεύθυνση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Υλικό περιβλήματος | Ανοξείδωτη κατοικία |
|---|---|
| Τάση | AC110V, AC220V |
| κατεύθυνση | δις-κατεύθυνση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Όροι πληρωμής | T/T |