| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| μοντέλο | WJCB02H |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| Κατηγορίας προστασίας | IP54 |
| Μήκος βραχιόνων | Max.6m |
|---|---|
| Εναντίον της σύγκρουσης | ΝΑΙ |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| Εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Μήκος βραχιόνων | Max.6m |
|---|---|
| Εναντίον της σύγκρουσης | ΝΑΙ |
| Απόσταση τηλεχειρισμού | <50 meters=""> |
| Εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Όνομα προϊόντων | Εμπόδιο χτυπημάτων |
|---|---|
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
| Τύπος | ενιαίος πυρήνας & διπλός πυρήνας |
| Εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V± 10% |
| Ταχύτητα διέλευσης | 25~32 άτομα/λ. |
| Ονομαστική ισχύς | 50W |
| Όνομα προϊόντων | Εμπόδιο χτυπημάτων |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Τύπος | ενιαίος πυρήνας διπλός πυρήνας |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Κατεύθυνση | Ένα ή δις-κατεύθυνση (προαιρετικό) |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 25~32 άτομα/λ. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εκτιμημένη δύναμη | 36W |
|---|---|
| Οδηγώντας μηχανή | Αβούρτσιστη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομα/λ. |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Θερμοκρασία εργασίας | - 40°C~55°C |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μορφή | Γέφυρα-τύπος |
| Βολτ | 220V το /110V |
| Εκτιμημένη δύναμη | 36W |
| Κατεύθυνση Roataing | Διπλή κατεύθυνση |
| Περιβάλλον εργασίας | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
|---|---|
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ | - 40°C~55°C |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Οδηγώντας μηχανή | συνεχής μηχανή |