| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | αμφίδρομος |
| Πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| όνομα | Τρίποδο περιστροφική πόρτα |
|---|---|
| Οδηγώντας μηχανή | συνεχής μηχανή |
| μήκος του πόλου | μήκος του πόλου |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Περιβάλλον εργασίας | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Τροφοδοσία | συνεχής μηχανή |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| όνομα | Περιστροφική πύλη τρίποδων κάθετος-τύπων |
| Ονομαστική ισχύς | 36W |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Επικοινωνία | RS485 |
| Όνομα | Περιστροφική πύλη τρίποδων |
| Ζωή υπηρεσιών | 3 εκατομμύρια φορές |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Ανοίγοντας γωνία | 90° |
| Υγρασία εργασίας | 90% (καμία συμπύκνωση) |
| Εκτίμηση IP | IP54 |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V/110V |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Ασήμι |
| όνομα | Τρίποδο περιστροφική πόρτα |
|---|---|
| Οδηγώντας μηχανή | συνεχής μηχανή |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Περιβάλλον εργασίας | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Ανοίγοντας γωνία | 90° |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC100~240V |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υγρασία εργασίας | 90% (καμία συμπύκνωση) |
| Δύναμη κινητήρα | 50W |
| Ταχύτητα | 0.5s |
|---|---|
| Τύπος πυλών | διαφανής |
| Εγκαταστήστε το φωτοκύτταρο | Ναί |
| Προσαρμοσμένη | Προαιρετικό |
| Κλείνοντας/ανοίγοντας χρόνος | ρυθμιζόμενο |