| Κινητήρια δύναμη | 3kg |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Ονομαστική ισχύς | 36W |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1, 000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Χρήση | Πύλη/εθνική οδός χώρων στάθμευσης/φόρος |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Χρήση | Πύλη/εθνική οδός χώρων στάθμευσης/φόρος |
| Υλικό | χάλυβας και αργίλιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1, 000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1, 000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1, 000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
|---|---|
| Οδηγώντας μηχανή | Αβούρτσιστη ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
| Ονομαστική ισχύς | 36W |
| τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Hairline λήξη κομψότητας | Ναι |
|---|---|
| Μπαταρία | Αριθ. |
| Νέο προϊόν | Ναι |
| Ανώτατη πάροδος ευρέως | 600mm |
| Να στεγάσει πυκνά | Περισσότερο από 1.5mm |
| Χρώμα κατοικίας | Χρυσός, αγκίδα, μαύρος, σκοτεινός κίτρινος Onyx, Jacinth |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | Προαιρετικός |
| Προαιρετικός βραχίονας | Μεγάλος οκτάγωνος βραχίονας, βραχίονας ταλάντευσης, βραχίονας φρακτών, τετραγωνικός βραχίονας, βραχί |
| Προαιρετικά εξαρτήματα | Ανιχνευτής βρόχων, υπέρυθρο φωτοκύτταρο, διακόπτης, υποστήριξη βραχιόνων Adujstable, κύμα Τύπου, ενα |
| Μηχανή | Μεταβλητή μηχανή συχνότητας |