| Μήκος Πολωνού | 490mm |
|---|---|
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| κινητήρια δύναμη | 3kg |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Μορφή | Γέφυρα-τύπος |
|---|---|
| Βολτ | 220V το /110V |
| Εκτιμημένη δύναμη | 50W |
| Κατεύθυνση Roataing | Διπλή κατεύθυνση |
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Ταχύτητα διέλευσης | 25~32 άτομα/λ. |
| Εκτιμημένη δύναμη | 50W |
| Οδηγώντας μηχανή | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή βουρτσών |
| Μορφή | Γέφυρα-τύπος |
|---|---|
| Βολτ | 220V το /110V |
| Εκτιμημένη δύναμη | 36W |
| Κατεύθυνση Roataing | Διπλή κατεύθυνση |
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Σχήμα | τύπου γέφυρας |
|---|---|
| Βόλτ | 220V /110V |
| Ονομαστική ισχύς | 50W |
| Κατεύθυνση περιστροφής | Διπλής κατεύθυνσης |
| Συχνότητα | 50HZ/60HZ |
| υλικό κατοικίας | ανοξείδωτο |
|---|---|
| υλικό μηχανών | αργίλιο alooy |
| functuion | πλήρης αυτόματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Χρόνος παράδοσης | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 25~32 άτομα/λ. |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ταχύτητα κυκλοφορίας | 2-6S διευθετήσιμος |
|---|---|
| Μήκος βραχιόνων εμποδίων | 3-6 μέτρα |
| Σχετική υγρασία | 30%~80%, χωρίς συμπύκνωση |
| Τάση εισαγωγής ελεγκτών | DC24V±10%, 15A |
| Θέρμανση λειτουργίας (κινητήρας) | -35℃~ + 80℃ |
| Τάση εισαγωγής παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC110±10%, ή AC220V±10% |
|---|---|
| MTBF | 5.000.000 φορές |
| Υλικό βραχιόνων | Σύνθεση αλουμινίου |
| Τάση εισαγωγής ελεγκτών | DC24V±10%, 15A |
| Ταχύτητα κυκλοφορίας | 2-6S διευθετήσιμος |