| Πτέρυγα | Οργανικό Γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Αντισύγκρουση και αξιοπρόσεκτο |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή ποιότητα, εξυπηρέτηση & εργοστασιακή τιμή |
| Λειτουργία | Αμφίδρομη |
| Χρήση | Σταθμός Μετρό, Γραφείο, Βιβλιοθήκη, Ξενοδοχείο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομα/λ. |
| Θερμοκρασία εργασίας | - 40°C~55°C |
| εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Πτέρυγα | Οργανικό Γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Αντισύγκρουση και αξιοπρόσεκτο |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή ποιότητα, εξυπηρέτηση & εργοστασιακή τιμή |
| Λειτουργία | Αμφίδρομη |
| Χρήση | Σταθμός Μετρό, Γραφείο, Βιβλιοθήκη, Ξενοδοχείο |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 490mm |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 490mm |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 490mm |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |
| Αρχειοθήκη υλικού | χάλυβας 304 stainles |
|---|---|
| Τύπος φτερών | arylic |
| Πάροδος Wideth | 600 mm |
| Φτερό Wideth | 300mm |
| συσκευασία | Ξύλινος |
| Κατοικία Matetial | Ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Κατεύθυνση | Δις-κατεύθυνση |
| Τάση | 110V, 220V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 25~32 άτομα/λ. |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1, 000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |