| Σχετική υγρασία | ≤95% |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| υλικό της κατοικίας | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χρόνος αναστοιχειοθέτησης | 3S |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Βαθμός προστασίας | IP 32 |
| Τρέχοντας χρόνος | 1s |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο το /wooden |
| Τάση | 220V/110V |
|---|---|
| Μηχανή | Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Ταχύτητα | 3s, 6s |
| Κατοικία | Κράμα αλουμινίου με χύτευση |
| Δύναμη | 120W |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen |
| Μάρκα | WEJOIN |
| Πιστοποίηση | CE,ISO,SGS |
| Υλικό περιβλήματος | Ανοξείδωτη κατοικία |
|---|---|
| Τάση | AC110V, AC220V |
| κατεύθυνση | δις-κατεύθυνση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Να στεγάσει πυκνά | 2mm |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δύο Duble Routeway | Ναί |
| πλήρης αυτόματος | Ναί |
| Ξύλινα πακέτο | Ναί |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ισχύς συχνότητα τροφοδοσίας | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10%, 60HZ |
| Μηχανή κίνησης | 24V άμεση τρέχουσα μηχανή βουρτσών |
| Ταχύτητα ροής | 30-40 άνθρωποι ανά λεπτό |
| Πρώτη δύναμη επάνω για την πλήρη αποκατάσταση | 3S |
| Πτέρυγα | Οργανικό Γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Αντισύγκρουση και αξιοπρόσεκτο |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή ποιότητα, εξυπηρέτηση & εργοστασιακή τιμή |
| Λειτουργία | Αμφίδρομη |
| Χρήση | Σταθμός Μετρό, Γραφείο, Βιβλιοθήκη, Ξενοδοχείο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομα/λ. |
| Θερμοκρασία εργασίας | - 40°C~55°C |
| εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |