| Υλικό περιβλήματος | Ανοξείδωτη κατοικία |
|---|---|
| Τάση | AC110V, AC220V |
| κατεύθυνση | δις-κατεύθυνση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Ισχύς συχνότητα τροφοδοσίας | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10%, 60HZ |
| Μηχανή κίνησης | 12V άμεση τρέχουσα μηχανή βουρτσών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ημέρες |
| Όνομα | Περιστροφική πύλη τρίποδων |
|---|---|
| Περιστροφική πύλη τρίποδων | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
| εκτιμημένη δύναμη | 36W |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | Διπλή κατεύθυνση |
| κινητήρια δύναμη | 3kg |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | αμφίδρομος |
| Τάση | 110V/220V |
|---|---|
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Όνομα Προϊόντος | Περιστροφική πόρτα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τάση | 110v/220v |
|---|---|
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | Διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| όνομα προϊόντων | Περιστροφική πύλη |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V± 10% |
| Ταχύτητα διέλευσης | 25~32 άτομα/λ. |
| Εκτιμημένη δύναμη | 50W |
| Τάση | 110V/220V |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Όνομα Προϊόντος | Περιστροφική πόρτα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάσταση της κατοικίας | 1235*280*1000mm |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | αμφίδρομος |
| Λειτουργία | Υπέρυθρες κατά του τσιμπήματος |
|---|---|
| όνομα | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
| Δύναμη μηχανών | 50W |
| Ζωή υπηρεσιών | 3 εκατομμύρια φορές |
| Υγρασία εργασίας | 90% (καμία συμπύκνωση) |