| Μήκος Πολωνού | 490mm |
|---|---|
| κινητήρια δύναμη | 3kg |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | Διπλή κατεύθυνση |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομα/λ. |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
|---|---|
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Κινητήρια δύναμη | 3kg |
| Περιβάλλον εργασίας | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Υλικό γραφείου | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ανθεκτικός |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος |
| Λέξη κλειδί | Περιστροφική πύλη τρίποδων |
| Πέρασμα | Αμφίδρομο πέρασμα |
| Οδηγώντας μηχανή | συνεχής μηχανή |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 50W |
| τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| Τετάρτη | DC12V |
|---|---|
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | αμφίδρομος |
| Θερμοκρασία υγρασίας | 95% |
| Σύστημα υποστήριξης | Αναγνώριση προσώπου, κάρτα ταυτότητας, αποτύπωμα δακτύλου |
| Λιμένας επικοινωνίας | RS232 |
| Υλικό περιβλήματος | 304/202/σίδηρος κρύου κυλίσματος που χρωματίζεται |
|---|---|
| Τύπος | αυτόματη περιστροφική πόρτα |
| Επιλογές | Ενιαίος/διπλάσιο routeway |
| συσκευασία | Ξύλινος |
| Να στεγάσει πυκνά | 2mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1, 000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Υλικό ντουλαπιού | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Ταχύτητα διέλευσης | 25~32 άτομα/λ. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | ΑΣΗΜΙ |
| Τύπος | πλήρης περιστροφική πύλη ύψους |
| Πιστοποίηση | ISO |