| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | αμφίδρομος |
| Λειτουργία | Υπέρυθρες κατά του τσιμπήματος |
|---|---|
| όνομα | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
| Δύναμη μηχανών | 50W |
| Ζωή υπηρεσιών | 3 εκατομμύρια φορές |
| Υγρασία εργασίας | 90% (καμία συμπύκνωση) |
| Τάση εισόδου του ελεγκτή | DC24V |
|---|---|
| όνομα | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
| Ανοίγοντας γωνία | 90° |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Ταχύτητα ανοίγματος & κλεισίματος | 0.2~1 δευτερόλεπτα διευθετήσιμα |
| Τάση εισόδου του ελεγκτή | DC24V |
|---|---|
| Ανοίγοντας γωνία | 90° |
| όνομα | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
| Ταχύτητα ανοίγματος & κλεισίματος | 0.2~1 δευτερόλεπτα διευθετήσιμα |
| Ζωή υπηρεσιών | 3 εκατομμύρια φορές |
| Υγρασία εργασίας | 90% (καμία συμπύκνωση) |
|---|---|
| Τάση εισόδου του ελεγκτή | DC24V |
| Λειτουργία | Ενδοκόκκινο Αντι- τσίμπημα |
| Τάση εισαγωγής της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC100~240V |
| Ταχύτητα ανοίγματος & κλεισίματος | 0.2~1 δευτερόλεπτα διευθετήσιμα |
| Υγρασία εργασίας | 90% (καμία συμπύκνωση) |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -35℃ ~ +80℃ |
| όνομα | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
| Μέγεθος | 1200*200*980mm |
| Λειτουργία | Υπέρυθρες κατά του τσιμπήματος |
| Product Category | Access Control Turnstile Gate |
|---|---|
| Material Of Cabinet | Aluminum Alloy |
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| Τύπος μηχανών | DC 12V |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
| Βαθμό προστασίας | IP32 |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Όνομα προϊόντων | Εμπόδιο χτυπημάτων |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Τύπος | ενιαίος πυρήνας διπλός πυρήνας |
| εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός ή υπαίθριος |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Μήκος Πολωνού | 490mm |
|---|---|
| Σχετική υγρασία | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| κινητήρια δύναμη | 3kg |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | Διπλή κατεύθυνση |