| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Πλάτος της μετάβασης | 600~1100mm (ένα ζευγάρι) |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Υλικό του γραφείου | ανοξείδωτο 304 |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC24V |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σταθμοί μετρό |
| εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός, υπαίθριος (με μια σκηνή) |
| Ταχύτητα ροής | 30~40/min |
| Οδηγώντας μηχανή | DC12V |
| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Επιλογή βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα Highligh | Ασφάλεια |
| Προαιρετικός έλεγχος | Ναί |
| Χρόνος λειτουργίας | 1s, 1.8s, 3s, 6s |
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| Χρώμα | ο Μαύρος και κόκκινο |
| Εγγύηση | 2 έτος |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πλάτος της μετάβασης | 600~1100mm (ένα ζευγάρι) |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Υλικό του γραφείου | ανοξείδωτο 304 |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤90% |
| Φτερό | Οργανικό γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Εναντίον της σύγκρουσης και ανθεκτικός στην σύγκρουση |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιότητα, υπηρεσία & τιμή εργοστασίων |
| Λειτουργία | Δις-κατεύθυνση |
| Χρήση | Σταθμός μετρό, γραφείο, βιβλιοθήκη, ξενοδοχείο |
| μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Υλικό περιβλήματος | Από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |