| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| ΠΛΗΡΩΜΗ | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110v/220v |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | Διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Security | High security by preventing unauthorized entry |
| DC12V Backup Battery | Optional |
| Motor Power | 50W |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
|---|---|
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| Φτερό | Οργανικό γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Εναντίον της σύγκρουσης και ανθεκτικός στην σύγκρουση |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιότητα, υπηρεσία & τιμή εργοστασίων |
| Λειτουργία | Δις-κατεύθυνση |
| Χρήση | Σταθμός μετρό, γραφείο, βιβλιοθήκη, ξενοδοχείο |
| Φτερό | Οργανικό γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Εναντίον της σύγκρουσης και ανθεκτικός στην σύγκρουση |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιότητα, υπηρεσία & τιμή εργοστασίων |
| Λειτουργία | Δις-κατεύθυνση |
| Χρήση | Σταθμός μετρό, γραφείο, βιβλιοθήκη, ξενοδοχείο |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τροφοδοσία | AC220V |
| Πλάτος της μετάβασης | 600~1100mm (ένα ζευγάρι) |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Υλικό του γραφείου | ανοξείδωτο 304 |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC24V |
| Εφαρμογή | Γραφείο |
| Πλάτος της μετάβασης | 600~1100mm (ένα ζευγάρι) |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Υλικό του γραφείου | ανοξείδωτο 304 |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC24V |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |