| wieght | 70kg |
|---|---|
| Διάσταση | 1450*270*1000mm |
| Τύπος φτερών | arylic |
| Μήκος φτερών | 300MM |
| Μηχανή | DC12V |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πλάτος της μετάβασης | 600~1100mm (ένα ζευγάρι) |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Υλικό του γραφείου | ανοξείδωτο 304 |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤90% |
| Διάσταση κατοικίας | 1450*270*1000mm |
|---|---|
| Κατοικία που τελειώνουν | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ταχύτητα χτυπημάτων | ρυθμιζόμενο |
| Υλικό χτυπημάτων | οργανικό γυαλί |
| Υπέρυθρο φωτοκύτταρο | Ναί |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Υγρασία εργασίας | 90% (καμία συμπύκνωση) |
|---|---|
| Λειτουργία | Υπέρυθρες κατά του τσιμπήματος |
| Εκτίμηση IP | IP54 |
| Τάση εισαγωγής της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC100~240V |
| Θερμοκρασία εργασίας | -35℃ ~ +80℃ |
| Στενός ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
|---|---|
| Κατοικία που τελειώνουν | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τρέχοντας ταχύτητα | ρυθμιζόμενο |
| Υλικό χτυπημάτων | Γυαλί Oganic |
| Υπέρυθρο φωτοκύτταρο | Ναί |
| Υλικό γραφείου | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | ανθεκτικός |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |