| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Φτερό | Οργανικό γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Εναντίον της σύγκρουσης και ανθεκτικός στην σύγκρουση |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιότητα, υπηρεσία & τιμή εργοστασίων |
| Λειτουργία | Δις-κατεύθυνση |
| Χρήση | Σταθμός μετρό, γραφείο, βιβλιοθήκη, ξενοδοχείο |
| Φτερό | Οργανικό γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Εναντίον της σύγκρουσης και ανθεκτικός στην σύγκρουση |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιότητα, υπηρεσία & τιμή εργοστασίων |
| Λειτουργία | Δις-κατεύθυνση |
| Χρήση | Σταθμός μετρό, γραφείο, βιβλιοθήκη, ξενοδοχείο |
| Στέγαση | 1$Α 304 |
|---|---|
| Με το συναγερμό | Ναί |
| OEM/OEM | Αποδεκτός |
| Μήκος πυλών | 300mm |
| Μετάβαση Wideth | 600 mm |