| Διάσταση της κατοικίας | 1235×280×1000 |
|---|---|
| μήκος του πόλου | 490mm |
| Καθαρό βάρος | 70kg |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Κινητήρια δύναμη Πολωνού | 3kg |
| υλικό της κατοικίας | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ονομαστική ισχύς | 50W |
| Οδηγώντας μηχανή | συνεχής μηχανή |
| Υλικό περιβλήματος | Από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Υλικό κινητήρα | αργίλιο alooy |
| functuion | Πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| υλικό μηχανών | αργίλιο alooy |
| functuion | πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| υλικό μηχανών | αργίλιο alooy |
| functuion | πλήρης αυτόματος |
| Τάση | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Φτερό | Οργανικό γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Εναντίον της σύγκρουσης |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιότητα, υπηρεσία & τιμή εργοστασίων |
| Λειτουργία | Δις-κατεύθυνση |
| Χρήση | Σταθμός μετρό, γραφείο, βιβλιοθήκη, ξενοδοχείο |
| Δύναμη κινητήρα | 50W |
|---|---|
| Τάση εισόδου του ελεγκτή | DC24V |
| Αναγνώστης καρτών | Ταυτότητα |
| Μέγεθος | 1200*300*980mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -35℃ ~ +80℃ |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος πλάτους | 500MM--900MM |
| τυποποιημένο λογισμικό | Ξύλινα πακέτο |
| κύριος χρόνος | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή που παραλαμβάνεται |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |