| Τύπος μηχανών | DC 12V |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
| Βαθμό προστασίας | IP32 |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Τάση | 110v 220v |
|---|---|
| Μηχανή | Εναλλασσόμενο ρεύμα |
| Δύναμη | 120W |
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
| Τύπος βραχιόνων | srtaight |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1.000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Τάση εισαγωγής της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC100~240V |
|---|---|
| Τάση εισόδου του ελεγκτή | DC24V |
| Εναντίον της σύγκρουσης | - Ναι, ναι. |
| Αντι-tailgating | - Ναι, ναι. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -35℃ ~ +80℃ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-30 μέρες |
| Όροι πληρωμής | Εκ του εργοστασίου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Φτερό | Οργανικό γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Εναντίον της σύγκρουσης και ανθεκτικός στην σύγκρουση |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιότητα, υπηρεσία & τιμή εργοστασίων |
| Λειτουργία | Δις-κατεύθυνση |
| Χρήση | Σταθμός μετρό, γραφείο, βιβλιοθήκη, ξενοδοχείο |
| Πάχος της κατοικίας | 1.50mm |
|---|---|
| Διάσταση της κατοικίας | 1235×280×1000 |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Κινητήρια δύναμη Πολωνού | 3kg |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| υλικό μηχανών | αργίλιο alooy |
| functuion | Αυτόματη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Χρόνος παράδοσης | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| υλικό μηχανών | αργίλιο alooy |
| functuion | Αυτόματη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Χρόνος παράδοσης | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| υλικό μηχανών | αργίλιο alooy |
| functuion | Αυτόματη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Χρόνος παράδοσης | 2-5 εργάσιμες ημέρες |