| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μεταφορά τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μεταφορά τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μεταφορά τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
|---|---|
| κράμα χάλυβα και αργιλίου | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό κατοικίας | χάλυβας |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |
| Υλικό περιβλήματος | Ανοξείδωτη κατοικία |
|---|---|
| Τάση | AC110V, AC220V |
| κατεύθυνση | δις-κατεύθυνση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Υλικό περιβλήματος | Ανοξείδωτη κατοικία |
|---|---|
| Τάση | AC110V, AC220V |
| κατεύθυνση | δις-κατεύθυνση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος πλάτους | 500--900MM |
| κύριος χρόνος | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μεταφορά τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μεταφορά τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |