| υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Γρήγορη ταχύτητα | Ναί |
| Επικοινωνήστε Modual | Ναί |
| Πύλη ασφάλειας | Ναί |
| Κατοικία που τελειώνουν | σκόνη που ντύνεται |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | Πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Δύναμη μηχανών | 50W |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | AC100~240V |
| Τάση εισόδου του ελεγκτή | DC24V |
| Εναντίον της σύγκρουσης | ναι |
| Αντι-τσίμπημα | ναι |
| Πτέρυγα | Οργανικό Γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Αντισύγκρουση και αξιοπρόσεκτο |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή ποιότητα, εξυπηρέτηση & εργοστασιακή τιμή |
| Λειτουργία | Αμφίδρομη |
| Χρήση | Σταθμός Μετρό, Γραφείο, Βιβλιοθήκη, Ξενοδοχείο |
| Φτερό | Οργανικό γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Εναντίον της σύγκρουσης και ανθεκτικός στην σύγκρουση |
| Πλεονέκτημα | Υψηλός - ποιότητα, υπηρεσία & τιμή εργοστασίων |
| Λειτουργία | Δις-κατεύθυνση |
| Χρήση | Σταθμός μετρό, γραφείο, βιβλιοθήκη, ξενοδοχείο |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | Πορτοκάλι |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| ταχύτητα | 1-2s/3-5s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Πτέρυγα | Οργανικό Γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Αντισύγκρουση και αξιοπρόσεκτο |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή ποιότητα, εξυπηρέτηση & εργοστασιακή τιμή |
| Λειτουργία | Αμφίδρομη |
| Χρήση | Σταθμός Μετρό, Γραφείο, Βιβλιοθήκη, Ξενοδοχείο |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
|---|---|
| εφαρμογή | μέρος χώρων στάθμευσης |
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-75℃ |
| Τρέχοντας χρόνος | 1 SEC, 3 SEC, 6 SEC |