| Λειτουργών χρόνος | 1.5s, 3s, 4s, 5s, 6s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό κατοικίας | 304 ανοξείδωτο |
| Χρώμα | χρυσός, μαύρος |
| Εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα ανοίγματος & κλεισίματος | 0.2~1 δευτερόλεπτα διευθετήσιμα |
|---|---|
| Αντι-tailgating | - Ναι, ναι. |
| Υγρασία εργασίας | 90% (καμία συμπύκνωση) |
| Τάση εισόδου του ελεγκτή | DC24V |
| Μέγεθος | 1200*300*980mm |
| μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Βαθμός προστασίας | IP32 |
| Ταχύτητα διέλευσης | Ταχύτητα διέλευσης |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Χρώμα κατοικίας | Κόκκινο και μπλε |
| 404 Not Found | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1-2s/3-6s ταχύτητα διευθετήσιμη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Πλάτος της μετάβασης | 600~1100mm (ένα ζευγάρι) |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Υλικό του γραφείου | ανοξείδωτο 304 |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤90% |
| Πλάτος της μετάβασης | 600~1100mm (ένα ζευγάρι) |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Υλικό του γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤90% |
| Πλάτος της μετάβασης | 600~1100mm (ένα ζευγάρι) |
|---|---|
| Υλικό του γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC24V |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Πτέρυγα | Οργανικό Γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Αντισύγκρουση και αξιοπρόσεκτο |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή ποιότητα, εξυπηρέτηση & εργοστασιακή τιμή |
| Λειτουργία | Αμφίδρομη |
| Χρήση | Σταθμός Μετρό, Γραφείο, Βιβλιοθήκη, Ξενοδοχείο |
| μήκος βραχιόνων | 500~900mm |
|---|---|
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| Τύπος μηχανών | Βούρτσα DC24V |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Βαθμός προστασίας | IP 32 |
|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης | 7 workiing ημέρες |
| Ανοίγοντας χρόνος | 1s |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |