| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομα/λ. |
| Όνομα | Περιστροφική πύλη τρίποδων |
| εκτιμημένη δύναμη | 36W |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | αμφίδρομος |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | αμφίδρομος |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | αμφίδρομος |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | αμφίδρομος |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | αμφίδρομος |
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V |
| Επικοινωνία | RS485 |
| Χρώμα | ασήμι |
| Όνομα | Ημιαυτόματη περιστροφική πύλη τρίποδων |
|---|---|
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Οδηγώντας μηχανή | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο 304 |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Τύπος | ενιαίος πυρήνας ή διπλός πυρήνας |
| εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Κατεύθυνση | Ένα ή δις-κατεύθυνση (προαιρετικό) |
| Υλικό | Ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Συσκευασία | Ξύλινος |
| εκτιμημένη δύναμη | 36W |
| Τάση | 220V±10%, 110V±10% |
| Συχνότητα | 50/60Hz |