| Υλικό περιβλήματος | 304/202/σίδηρος κρύου κυλίσματος που χρωματίζεται |
|---|---|
| Τύπος | αυτόματη περιστροφική πόρτα |
| Πρόσβαση στο Σύστημα Ελέγχου | Ναί |
| Επιλογές | Ενιαία/διπλή κατεύθυνση |
| συσκευασία | Ξύλινος |
| Τύπος βραχιόνων | Ευθύς βραχίονας |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εξουσιοδότηση | 2 έτος |
| Χρώμα κατοικίας | κιτρινοπράσινος |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| Πλάτος της μετάβασης | 600~1100mm (ένα ζευγάρι) |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Υλικό του γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC24V |
| Τύπος | Αυτόματος |
| Οδηγώντας μηχανή | συνεχής μηχανή |
|---|---|
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | Max.6m |
| Εναντίον της σύγκρουσης | Ναί |
| Χρήση | μέρη χώρων στάθμευσης |
| Χρώμα | Λάμποντας χρυσός |
| Τύπος βραχιόνων | βραχίονας φρακτών |
|---|---|
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V ή 220V |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Εξουσιοδότηση | 2 έτος |
| Χρώμα κατοικίας | κιτρινοπράσινος |
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V/110V |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος πλάτους | 500MM--900MM |
| τυποποιημένο λογισμικό | Ξύλινα πακέτο |
| κύριος χρόνος | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή που παραλαμβάνεται |
| Βαθμός προστασίας | IP32 |