| Στενός ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
|---|---|
| Κατοικία που τελειώνουν | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ταχύτητα χτυπημάτων | ρυθμιζόμενο |
| Υλικό χτυπημάτων | PVC |
| Υπέρυθρο φωτοκύτταρο | Ναί |
| Τάση | 110V ή 220V |
|---|---|
| Μηχανή | Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Δύναμη | 80W |
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
| Τύπος βραχιόνων | srtaight |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μεταφορά τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
|---|---|
| κινητήρια δύναμη | 3kg |
| εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Σχετική υγρασία | ≤95% |
| Μήκος Πολωνού | 490mm |
| Μήκος βραχιόνων | 490mm |
|---|---|
| Οδηγώντας μηχανή | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο 304 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/ 110V±10% |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομο/λ. |
| Οδηγώντας μηχανή | συνεχής μηχανή |
|---|---|
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| συχνότητας | 50/60HZ |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος πλάτους | 500--900MM |
| τυποποιημένο λογισμικό | Ξύλινα πακέτο |
| κύριος χρόνος | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Υλικό περιβλήματος | 304/202/σίδηρος κρύου κυλίσματος που χρωματίζεται |
|---|---|
| Τύπος | αυτόματη περιστροφική πόρτα |
| Πρόσβαση στο Σύστημα Ελέγχου | Ναί |
| Επιλογές | Ενιαίος/διπλάσιο routeway |
| συσκευασία | Ξύλινος |
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
|---|---|
| Τύπος βραχιόνων | φράκτης 3 |
| Χρώμα | μαύρος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| υλικό μηχανών | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 0.5-0.9S |
| Τύπος βραχιόνων | Ίνα άνθρακα γύρω από το βραχίονα |
| Εφαρμογή | για τις επιχειρήσεις |
| Εξουσιοδότηση | 2 έτος |