| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μεταφορά τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μηχανή | Κράμα αργιλίου ρίψεων κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα | 3~5s διευθετήσιμος |
| Δύναμη | 150W |
| τάση | AC220V AC110V |
| εφαρμογή | χώρος στάθμευσης |
| Ταχύτητα | 1S 1.8S 3S 6S |
|---|---|
| Χρώμα | Πορτοκάλι |
| Υλικό μηχανών | Die-casting κράμα αργιλίου |
| Υλικό κατοικίας | Χάλυβας |
| Ανώτατο μήκος βραχιόνων | 8 metes |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Μεταφορά τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| τεντώνω-έξω πλάτος χτυπημάτων | 275mm |
|---|---|
| το ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Τάση μηχανών | DC12V |
| Όνομα Προϊόντος | Flap Barrier |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος | 2.0mm |
| Διάσταση | 1630*1500*2300 χιλ. |
| Μήκος Πολωνού | 610 χιλ. |
| Κινητήρια δύναμη Πολωνού | 3 κλ |
| Πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| Πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| Χρώμα κατοικίας | Η αγκίδα, μπορεί προσαρμοσμένος να χρωματίσει |
|---|---|
| Διάσταση κατοικίας | 362*325*1030mm |
| Πλεονέκτημα | 1.5/3S ή 3/6S συνθέτουν ελεύθερα |
| εμπορευματοκιβώτιο 20ft | 120set |
| Ταχύτητα | 1.5-6s |