| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| μήκος βραχιόνων | 500900mm |
|---|---|
| Διασύνδεση | Ξηρά επαφή |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Συνεχές ρεύμα 24 Β, βούρτσα |
| Ταχύτητα ροής | 30-40 άνθρωποι ανά λεπτό |
| μήκος βραχιόνων | 500900mm |
|---|---|
| Διασύνδεση | Ξηρά επαφή |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Συνεχές ρεύμα 24 Β, βούρτσα |
| Ταχύτητα ροής | 30-40 άνθρωποι ανά λεπτό |
| Μήκος βραχιόνων | 500900mm |
|---|---|
| Διεπαφή | Ξηρά επαφή |
| Υλικό μηχανών | Κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Τύπος μηχανών | Συνεχές ρεύμα 24 Β, βούρτσα |
| Ταχύτητα ροής | 30-40 άνθρωποι ανά λεπτό |
| Τύπος μηχανών | Συνεχές ρεύμα 24V, ΒΟΎΡΤΣΑ |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 1s |
| Βαθμός προστασίας | IP 32 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Υλικό της πόρτας ταλάντευσης | γυαλί |
|---|---|
| Διάσταση της κατοικίας | 1500*120*1009mm |
| Διάσταση του μηχανισμού | Φ108*450mm |
| Πλάτος της μετάβασης | 500~900mm |
| Εμπορικός όρος | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF |
| Πλάτος της μετάβασης | 600~1100mm (ένα ζευγάρι) |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Υλικό του γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
| Τάση εργασίας της μηχανής | DC24V |
| Σχετική υγρασία | ≤90% |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |