| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου, L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Απελευθέρωση τηλετύπου, L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50pcs/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μήκος πλάτους | 500MM--900MM |
| τυποποιημένο λογισμικό | Ξύλινα πακέτο |
| κύριος χρόνος | 3-5 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή λαμβανόμενη |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 πρόσωπα/λ. |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC24V |
| Εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Χρώμα | Μεταλλικό ασήμι |
| Οδηγός κινητήρα | 24V κινητήρας συνεχούς ρεύματος με βούρτσα |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο το /wooden |
| Υλικό | Περίβλημα κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Αναγνώριση προσώπου |
| Μέγεθος | 7-ίντσα |
| Εργασιακό περιβάλλον | εσωτερικός/υπαίθριος με το καταφύγιο βροχής |
| Εφαρμογή | Έλεγχος προσπέλασης |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Ισχύς συχνότητα τροφοδοσίας | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10%, 60HZ |
| Μηχανή κίνησης | 12V άμεση τρέχουσα μηχανή βουρτσών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ημέρες |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Ισχύς συχνότητα τροφοδοσίας | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10%, 60HZ |
| Μηχανή κίνησης | 12V άμεση τρέχουσα μηχανή βουρτσών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ημέρες |
| Υλικό περιβλήματος | 304 ανοξείδωτο με την ειδική επεξεργασία |
|---|---|
| Υλικό της πόρτας ταλάντευσης | Γυαλί |
| Διάσταση της κατοικίας | 1500*120*1009mm |
| Διάσταση του μηχανισμού | Φ108*450mm |
| Πλάτος της μετάβασης | 500~900mm |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 490mm |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |