| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| μήκος βραχιόνων | 490mm |
| Ανώτατος μεταφέρων του πόλου | 80KG |
| Τροφοδοσία | 220V±10%, 110V±10% |
| τάση εργασίας της μηχανής | DC12V |
| Πτέρυγα | Οργανικό Γυαλί |
|---|---|
| Λειτουργία | Αντισύγκρουση και αξιοπρόσεκτο |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή ποιότητα, εξυπηρέτηση & εργοστασιακή τιμή |
| Λειτουργία | Αμφίδρομη |
| Χρήση | Σταθμός Μετρό, Γραφείο, Βιβλιοθήκη, Ξενοδοχείο |
| Υλικό κατοικίας | ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Ανώτατο μήκος πλάτους | 900mm |
| Στενή/ανοίγοντας ταχύτητα φτερών | 1S |
| Φτερό 8 pairmaterial | Ρητίνη, ή PVC |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30-40/min |
| Σχήμα | τύπου γέφυρας |
|---|---|
| Βόλτ | 220V /110V |
| Ονομαστική ισχύς | 50W |
| Κατεύθυνση περιστροφής | Διπλής κατεύθυνσης |
| Συχνότητα | 50HZ/60HZ |
| Σχήμα | τύπου γέφυρας |
|---|---|
| Βόλτ | 220V /110V |
| Ονομαστική ισχύς | 50W |
| Κατεύθυνση περιστροφής | Διπλής κατεύθυνσης |
| Συχνότητα | 50HZ/60HZ |
| Πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| μορφή | Γέφυρα-τύπος |
|---|---|
| Βολτ | 220V το /110V |
| Εκτιμημένη δύναμη | 36w |
| συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Υλικό | ανοξείδωτο 304 |
| Πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| Πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| Πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |