| Πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| Πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
|---|---|
| Τάση | 110V/220V |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| υλικό της μηχανής | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος | πλήρης-αυτόματος |
| υλικό μηχανών | κράμα χάλυβα και αργιλίου |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Λειτουργών χρόνος | 0.9-5s |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 100W |
| Εναντίον της σύγκρουσης | Ναί |
| μήκος βραχιόνων | 3m / 4m/5m/6m |
| εφαρμογή | Μεγάλου μεγέθους περιοχή κυκλοφοριακής ροής |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| υλικό μηχανών | αργίλιο alooy |
| functuion | πλήρης αυτόματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Χρόνος παράδοσης | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| Υλικό περιβλήματος | ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| υλικό μηχανών | αργίλιο alooy |
| functuion | πλήρης αυτόματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Χρόνος παράδοσης | 2-5 εργάσιμες ημέρες |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | πλήρης-αυτόματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινος |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 3000+SETS+ ΤΟ ΜΗΝΑ |
| Τάση | 110V/220V |
|---|---|
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | διπλή κατεύθυνση |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δείκτης | Φωτεινός σηματοδότης |
| Όνομα Προϊόντος | Περιστροφική πόρτα |
| Υλικό γραφείου | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιστρεφόμενη κατεύθυνση | αμφίδρομος |
| Όνομα | Περιστροφική πύλη τρίποδων |
|---|---|
| Οδηγώντας μηχανή | ΣΥΝΕΧΗΣ μηχανή |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομα/λ. |
| εκτιμημένη δύναμη | 36W |