| Όνομα προϊόντων | Εμπόδιο χτυπημάτων |
|---|---|
| Υλικό | 304 ανοξείδωτο |
| Τύπος | ενιαίος πυρήνας διπλός πυρήνας |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Κατεύθυνση | ένα ή δις-κατεύθυνση (προαιρετικό) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινα περίπτωση εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες ανάλογα με την ποσότητα |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1.000 σύνολο/μήνας |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Οδηγώντας μηχανή | συνεχής μηχανή |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομα/λ. |
| Εκτιμημένη δύναμη | 50W |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο 304 |
| Οδηγώντας μηχανή | συνεχής μηχανή |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V±10%, 110V±10% |
| Ταχύτητα διέλευσης | 30~40 άτομα/λ. |
| Εκτιμημένη δύναμη | 50W |
| Υλικό κατοικίας | Ανοξείδωτο 304 |
| Τύπος μηχανών | DC 12V |
|---|---|
| Ανοίγοντας χρόνος | 0.5s |
| Βαθμό προστασίας | IP32 |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| ανώτατο πλάτος παρόδων | 900mm |
| Ονομασία προϊόντος | Εμπόδιο χτυπημάτων |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος | Πλήρως αυτόματη πύλη στρογγυλοστάτη |
| Εργασιακό περιβάλλον | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Χρώμα | γκρί |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | εμπόδιο βραχιόνων |
| Υλικό | φύλλο κρύος-κυλίνδρων 2mm |
| Εξουσιοδότηση | 2 έτη |
| Μήκος βραχιόνων | Max 6M (που προσαρμόζεται) |
| Όνομα Προϊόντος | Flap Barrier |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος | ενιαίος πυρήνας & διπλός πυρήνας |
| Περιβάλλον εργασίας | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο) |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| υλικό μηχανών | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Λειτουργών χρόνος | 3s, 6s |
| Τύπος βραχιόνων | κατ' ευθείαν διπλώνοντας την περίφραξη |
| Υλικό περιβλήματος | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | κίτρινο |
| Αρχειοθήκη υλικού | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μηχανισμός | Die-casting αργίλιο κραμάτων |
| Επικοινωνία | RS232 |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Ανθεκτικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |